Zemsta za zdradę

29 grudnia 2011

Szacowany czas lektury: 23 min

Uwaga! Poniższy tekst zawiera kontrowersyjne sceny!

Kiedy dowiedziałem się, czy raczej domyśliłem, że moja kochana żoneczka mnie zdradza? Jakieś pół roku temu. Pół roku. Przez cały ten czas udawałem, że o niczym nie wiem i układałem mój plan. Rzekłbym nawet - knułem.

Żona... Natalia pochodziła z bogatej, wpływowej rodziny. Jej ojciec i matka byli notariuszami, więc jak to się mówi - osobami zaufania publicznego. Taaak, śmiechu warte... Ale to oni przekonali Natalię do podpisania umowy ślubnej. To miało być takie wzmocnienie więzów małżeńskich. Gdybyśmy kiedyś chcieli brać rozwód, to strona, z winy której byłby orzeczony praktycznie poszłaby z torbami.

Najwyraźniej jednak dla Natalii było to tylko podnietą do działania. Była ładną dziewczyną i podobała się mężczyznom. Miała wszystko co potrzeba facetom - duże, jędrne piersi, piękne pośladki i zmysłowe, namiętne usta. Nic tylko poderwać i rżnąć. Tym bardziej, że jak się okazało - moja żoneczka nie lubiła mówić "nie". Głupia sucz.

Początkowo nic nie podejrzewałem - dopóki jeden z moich znajomych nie wygadał się po pijaku, że Natalia "robi boki". Nie wierzyłem w zdradę, ale trochę się z siebie podśmiewając nająłem detektywa. Zdjęcia mojej Natalki bzykającej się z trenerem fitness nie pozostawiały złudzeń.

To było pół roku temu. Te pół roku wykorzystałem na zbudowanie misternego planu.

Tego wieczora siedzieliśmy z Natalią w odziedziczonym po rodzicach domu, przy kominku i lampce wina. Z tym, że kieliszek mojej żony zawierał trochę dodatkowych składników, które sprawiły, że moja żoneczka stała się trochę bardziej pijana, trochę bardziej chętna do migdalenia i trochę mniej opanowana. W dodatku dziś przypadał środek jej cyklu (o co starannie zadbałem, wybierając dzień mojej słodkiej zemsty), co jeszcze mocniej nastawiało Natalię przychylniej do figlowania. Tylko że ja się nią już brzydziłem. Mimo to pozwalałem na jej grę. Kiedy prowokacyjnie uchyliła brzegi swojej bluzki, a jej piersi wychyliły się kusząco, udałem, że nagle wpadłem na nowy pomysł. Odsunąłem nieźle już wstawioną i rozochoconą Natalię i sięgnąłem do szuflady dobywając z niej kajdanki.

- O, nie wiedziałam, że lubisz niewolić związane branki - zaniosła się pijackim śmiechem

- Wielu rzeczy o mnie nie wiesz, kochanie. Podobnie jak ja poznaję ciągle twoje nowe sekreciki - mruknąłem - A teraz odwróć się, kochanie i wyciągnij grzecznie ręce za siebie.

Spełniła moje żądanie, a ja uśmiechnąłem się zwycięsko, zapinając metalowe bransolety na jej zgrabnych nadgarstkach. Kiedy już moja żoneczka była skrępowana, podniosłem ją do góry i rzuciłem na łóżko.

- Oj, boli - syknęła - Uważaj, kochanie.

Nie wytrzymałem. Tajone przez pół roku uczucia wzięły górę.

- Boli? - warknąłem - To jeszcze nic, dziwko. Czyżby twój kochaś nie nauczył cię, jak znosić ból? Trener fitness nie zadbał o obniżenie poziomu bólu?

- Co ty wygadujesz? - próbowała udawać

- Ty suko, myślisz że nie wiem, jak pieprzyłaś się z tym mięśniakiem? Tu, na naszym łóżku! W naszym domu! Ty durna babo, jeśli nie pamiętasz, to ja ci przypomnę!

Jednym ruchem wyciągnąłem wydrukowane zdjęcia przedstawiające moją Natalię w niedwuznacznych pozach ze swoim kochankiem. Klęczącą na ziemi i obciągającą, rżniętą na plecach, na stole i grzmoconą w pokornie wypięty tyłeczek. Dzięki uprzejmości mojego detektywa, materiał był bogaty. Żałowałem tylko, że nie mam czasu na puszczenie plików wideo.

Zaniemówiła.

- Kochanie... Ja... ja przepraszam... to było tylko raz... to już się nie powtórzy...

- Wręcz przeciwnie, Natalko - uśmiechnąłem się szeroko - Skoro tak lubisz oddawać swoją cipkę obcym facetom, to nie będę ci tego odmawiał.

Wstałem i spokojnym krokiem podszedłem do drzwi sąsiedniego pokoju. Otworzyłem je na oścież, wpuszczając moich gości. Było ich sześciu. Twardych, wrednych facetów. Praca w ośrodku resocjalizacyjnym na coś się jednak przydała. Szkoda, że nie mogli nas teraz widzieć rodzice Natalii, jak pogardliwie wyrażający się o moim zawodzie.

Moja żona patrzyła się na to wszystko z przerażeniem. Nasi goście odpowiadali jej pożądliwymi spojrzeniami. Jeden z nich nawet bezwstydnie sięgnął ku spodniom i pomacał się po szybko rosnącym wybrzuszeniu.

- Kochanie, ty chyba nie... nie chcesz... nie pozwól im... ja... ja błagam... - zaszlochała

- Panowie... - zwróciłem się do moich gości - Pozwólcie, że przedstawię moją żonę. Oto Natalia. Natalia jest dziś w doskonałym nastroju do pieprzenia się - nie dajcie się zwieść jej fałszywej skromności.

Usiadłem tuż obok Natalii na łóżku. Wzdrygnęła się i spróbowała odsunąć. Nachyliłem się nad nią i cedząc przez zęby wysyczałem jej prosto w twarz:

- Nawet nie próbuj się bronić, suko. Wiem, że to lubisz. Wiem, że lubisz się pieprzyć z obcymi facetami. Mam na to wystarczające dowody. Dowody, które na pewno zainteresują twoich przyjaciół, znajomych i cały internet. A przede wszystkim zainteresują sąd, gdy złożę pozew o rozwód. Więc lepiej bądź grzeczna i obsłuż panów jak należy, to może zastanowię się, czy nie dać ci drugiej szansy, choć oboje wiemy, że na nią nie zasługujesz.

Dałem znak dłonią, aby mężczyźni zbliżyli się do nas. Nachyliłem się nad Natalią i jednym, zdecydowanym szarpnięciem rozdarłem jej bluzkę, pozwalając, by jej obfite piersi ukazały się oczom naszych gości. Trzeba jej to oddać, że piersi miała wspaniałe - pełne i jędrne, jakby stworzone do ugniatania i pieszczenia. Krzyknęła z przerażenia.

- Stul pysk, suko - warknąłem

- Panowie - zwróciłem się do gości - Jak widzicie, moja żona została dobrze obdarzona przez naturę. Zapewniam, że lubi i potrafi ze swoich darów korzystać.

Odpowiedział mi zadowolony pomruk. Zobaczyłem, że jeden z mężczyzn rozpiął spodnie i bezwstydnie obnażył swojego członka. Jeszcze nie był w pełni wyprostowany, ale już osiągnął imponujące rozmiary. Głaskał do dłonią, jakby przygotowując do pracy. Natalia patrzyła na to w niemym przerażeniu.

- Kochanie - zwróciłem się do niej - Nie pozwól panom czekać. Czyń honory domu. Jak to mówią, czym chata bogata...

Nagłym ruchem sięgnąłem ku jej spódnicy i zadarłem ją ku górze. Jak się domyśliłem, Natalia nie miała pod spodem bielizny. Tej suce wydawało się, że będzie się dziś pieprzyć ze mną! Położyłem dłoń na jej odkrytym, nagim łonie. Natalia miała małe wargi, nieomalże dziewczęce. Na pewno przed chwilą były wilgotne. Przecież widziałem jak błyszczą jej oczy podczas naszego romantycznego wieczoru. Pośliniłem palce i rozchyliłem je, ukazując zebranym różowe wnętrze. Jeden z nich zagwizdał z uznaniem.

Usiłowała skryć się przed lubieżnym wzrokiem mężczyzn, ale na dany przeze mnie znak, dwóch naszych gości chwyciło ją za kostki i brutalnie rozsunęło jej nogi. Leżała przed nami, z rękami skutymi za plecami, z piersiami wylewającymi się spod rozerwanego ubrania, trzymana w silnym uścisku. Jej oczy wyrażały bezbrzeżne przerażenie. Napawałem się nim. Oto moja odpłata! Pierwszy z facetów już zrzucał spodnie. Był silnie zbudowany, jak rasowy samiec. Byłem pewien, że jest ich przywódcą. Ważył pewnie ze sto trzydzieści kilo.

Sięgnąłem po przygotowaną zawczasu kamerę.

- Kochanie, uśmiechnij się. Będziesz w TV. I to w wersji HD - roześmiałem się - Kamera, akcja... Do dzieła, panowie!

Osiłek tylko czekał na zachętę. Rzucił się na łóżko, przykrywając Natalię swoim cielskiem i przygniatając ją boleśnie. Jęknęła, ale jemu to nie przeszkadzało. Chwycił jej piersi w swoje łapska i zaczął ugniatać brutalnymi ruchami. Usiłowała się wyrywać, ale koledzy mocno trzymali, rechocząc głośno i zachęcając kompana do wbicia się w przerażone ciało mojej żony. Osiłek nakierował się na jej cipkę i dźgnął mocno. Brutalnie. Odpowiedział mu przeraźliwy skowyt mojej żony.

Zbliżyłem kamerę do jej łona, rejestrując poruszający się w niej wielki tłok. Jej małe wargi sromowe sprawiały wrażenie, jakby potężny facet gwałcił małą dziewczynkę! Na szczęście dla tej suki, specyfik, który podałem jej w winie sprawiał, że mimo woli z każdym jego ruchem była coraz bardziej mokra. A może po prostu jej ciało zdradzało ją i choć jej psychika broniła się przed penetracją, to jej cipka chciała tego.

Przenosiłem kadr z jej łona na wykrzywioną w przerażeniu twarz, by za chwilę napawać się widokiem jej piersi, miętoszonych jego wielkimi palcami. Dokumentowałem wszystko rzetelnie, od czasu do czasu dodając swój komentarz. Facet rżnął ją tak tanią dziwkę w przydrożnym barze. Zależało mu tylko na zaspokojeniu swojej chuci. Bardzo dobrze. Należało się jej. W końcu, przy akompaniamencie sapania i jęków - doszedł. Z głośnym, prymitywnym rykiem wbił się w nią głęboko i trysnął fontanną spermy w sam środek jej wnętrza. Natalia krzyknęła z rozpaczą. Do tej pory zawsze stosowaliśmy gumki - u mojej żonki tabletki powodowały jakieś dziwne hormonalne łamańce. Mężczyzna opadł na Natalię całym ciężarem, po czym przez kilka chwil wbijał się w nią ostatnimi ruchami. W końcu dźwignął się na ramionach i poklepał ją po twarzy.

- Fajna, ciasna cipka - mruknął z uznaniem.

Wstał. Jego członek malał powoli, ociekając spermą i śluzem mojej żony. Zrobiłem zbliżenie na cipkę Natalii. Gęsta, biała sperma wypływała z niej wąskim strumykiem tworząc małą, wilgotną kałużę na łóżku. Świetne ujęcie! Trochę żałowałem, że tyle nasienia wyciekło, ale kolejny z mężczyzn już się szykował, aby uzupełnić zasoby swoją porcją. Tym razem penetracja była łatwiejsza, bo Natalia była solidnie nawilżona.

Kolejny kochanek Natalii miał członka mniejszej grubości, za to długiego. Niemalże czułem jak jego koniec za każdym pchnięciem uderza w ujście macicy mojej żony. Walił ją długimi, płynnymi ruchami i już po kilku chwilach spuścił się obficie. Dwóch następnych już czekało w kolejce. Oddałem któremuś z gości kamerę, a sam położyłem się obok Natalii.

- Widzę, dziwko, że już się nie bronisz. Bardzo dobrze. Nasi goście powinni być zadowoleni. Teraz zdejmę ci kajdanki, a ty grzecznie obejmiesz pana, który cię będzie rżnął. Masz się pod nim wić, jak nastolatka na pierwszej randce.

Spojrzała na mnie oczami pełnymi łez. Uśmiechnąłem się i twardym ruchem ująłem ją za twarz.

- Jeśli tego nie zrobisz, jutro pół miasta obejrzy dzisiejszy klip w Internecie. A film z twoim kochasiem będzie dla sądu dowodem w pozwie o rozwód. Dzięki zapobiegliwości twoich starych, wiesz co to znaczy, prawda? Nie będziesz miała nic. A tego być na pewno nie chciała. Więc nie rób głupstw i bierz się za zadowalanie naszych gości.

Złamałem jej wolę, widziałem to wyraźnie. Posłusznie objęła następnego osiłka i pozwoliła mu wejść w ociekające spermą łono. Potem jej nogi zatoczyły łuk i zamknęły się nad jego plecami. Zebrani przywitali to gwizdami i zachęcającymi okrzykami.

- Uklęknijcie koło niej i dajcie jej wasze fiuty do rączek - zachęciłem - A ty popracuj nad nimi, tylko tak, żeby jeszcze się nie spuścili.

Po chwili na naszym łóżku trójka mężczyzn kotłowała się zawzięcie z moją żoną. Natalia z pokorą przyjmowała swój los. Nie broniła się. Oni tymczasem zmieniali się nad nią, przekazując sobie jej cipkę. Gdy jeden spuszczał się, jego miejsce zajmował któryś z kolegów.

Potem kazałem im zmienić pozycję. Zmusiłem Natalię, aby uklękła na łóżku i wypięła kształtny tyłeczek w ich stronę. Jak prawdziwa suka. A oni, jak stado psów rżnęli ją w jej obolałą cipkę. W tym grupowym seksie nie było żadnej subtelności. Spuszczali się szybko, wypełniając jej łono kolejnymi porcjami. Ich zmieszane nasienie spływało po jej udach, zraszając nasze małżeńskie łoże. W końcu moja żona była już tak słaba, że nie miała nawet siły klęczeć. Pozwoliłem jej na mały odpoczynek. Padła na plecy, ciężko dysząc. Zrobiliśmy małą przerwę, a ja poczęstowałem moich gości bursztynową whisky.

Przez chwilę rozmawialiśmy, komentując głośno urodę Natalii i zalety jej ciasnej cipki. Ona leżała cicho, od czasu do czasu tylko cicho szlochając. W końcu uznałem, że czas na kolejną rundę. Dałem znak, aby zająć miejsca.

- Kto z panów chciałby jeszcze dorzucić trochę spermy? - zapytałem z uśmiechem

Jeden z osiłków podniósł rękę. Jego kutas spuścił się już pewnie trzy razy, ale facet miał widać spore zasoby. Zbliżył się do mojej żony. Jego członek znów prężył się dumnie, a jego główka aż lśniła z niecierpliwości.

- Błagam, już nie - wybełkotała Natalia

- Ależ kochanie - uśmiechnąłem się szeroko - To nie uprzejmie odmawiać gościom. Rozłóż grzecznie nogi i pokaż panu czego tak naprawdę chcesz.

Jęknęła, przyjmując go w siebie i przynaglona przeze mnie, otoczyła go nogami. Facet poruszał się szybko, penetrując jej ciało pewnymi ruchami

- Natalio, nie krępuj się - syknąłem - powiedz panu, jak ci jest.

- Nie, proszę - stęknęła

- Mów, dziwko - warknąłem - Bo inaczej...

- Och, tak... - jęknęła posłusznie - Chcę cię! Wsadź mi go...! Głębiej! Spuść się we mnie...

Po chwili umilkła, bo facet przykrył jej usta swoimi i wepchnął swój język między wargi Natalii. Jego ruchy stały się wyraźnie szybsze. Dochodził.

Ukląkłem koło żony. Patrzyłem na jej twarz, przez którą przelatywały mimowolne skurcze. Jej ręce zaciskały się spazmatycznie na łóżku.

- Tak kochanie. Poczuj prawdziwego ogiera. Poczuj jak spuszcza się w twoją cipkę. W twoją śliczną, płodną cipkę.

Rzuciła się w ostatnim proteście, ale facet trzymał ją mocno. Stęknął głucho i władował w nią cały ładunek swoich wielkich, włochatych jaj. Chwilę ciężko dyszał, po czym zsunął się z niej z uśmiechem pełnym zadowolenia. Natalia pozostała na łóżku, płacząc cicho i usiłując zasłonić swoje obolałe łono kawałkiem narzuty.

- O, nie, kochanie. Jesteś stanowczo zbyt skromna - powiedziałem głośno, wywołując tym wesołość zebranych - Jeszcze nie czas na tę wstydliwość. Teraz czas na naszego gościa specjalnego.

Natalia spojrzała na mnie przerażona. Mrugnąłem do niej okiem i dałem znać jednemu z gwałcicieli. Na jego twarzy wykwitł szeroki uśmiech.

- Szanowni państwo - powiedziałem tonem rzeczowego komentatora, kierując obiektyw kamery w stronę Natalii - W poprzedniej części zobaczyliśmy jak nasza hoża Natalia przyjmuje kilku napalonych kolegów. Jak widać, efekty ich działalności są tak obfite, że nie bardzo chcą się pomieścić w jej gorącym wnętrzu. Czy to oznacza, że nasza dziewczynka ma już dość? Ależ skąd! Natalia jest prawdziwą suczką i jako taka wprost marzy o tym, aby nadal spełniać się w roli, do której została stworzona - jako żywe naczynie na spermę. Nasi dżentelmeni są co prawda trochę zmęczeni, ale myślę, że coś na to zaradzimy.

Dałem znak przywódcy grupy. Uśmiechnął się szeroko. W chwilę potem wprowadził do pokoju trzymanego do tej pory w zamknięciu psa. Był to potężny Rottweiler, wielki samiec stanowiący chlubę swojej rasy. Już na pierwszy rzut oka budził szacunek. Potężne mięśnie grały tuż pod lśniącą sierścią. Ale to nie mięśnie przykuwały wzrok Natalii.

- Natalio, pozwól, że ci przedstawimy kolejnego kochanka.

- Błagam, nie! - krzyknęła - Nie mówisz poważnie! Wszystko, tylko nie to!

Mężczyźni zarechotali. Bawiło ich jej przerażenie i upodlenie.

- Ty suko - ryknąłem - Oddasz mu się i jeszcze będziesz prosić, żeby cię krył. Jesteś suką i zasługujesz na to, żeby cię przeleciał jak sukę! Na kolana, dziwko!

Chciała zerwać się i uciec, ale nie pozwolili jej. Trzymając ją za ręce i nogi, zepchnęli ją na podłogę. Pies widać wyczuł, o co chodzi, albo może brał już udział w takich zabawach, bo natychmiast zbliżył się do Natalii i wetknął nos między jej uda. Moja żona wzdrygnęła się, ale silne ręce mężczyzn nie puściły jej. Pies głęboko wciągnął zapach spermy i szerokim i mokrym językiem zaczął lizać nabrzmiałe wargi Natalii. Jego czerwony, psi penis wysunął się z włochatej skórki.

- No, Rex - zachęcił go któryś z mężczyzn - Nie musisz bawić się w gry wstępne. Ta suczka jest już gotowa.

Pies chyba zrozumiał, bo jednym ruchem pies skoczył na Natalię. Jego silne łapy oplotły ją po bokach i wciągnęły pod niego. Umięśniony zad wykonywał nerwowe ruchy. Po kilku próbach psi kutas wdarł się w ciało kobiety. Krzyknęła rozdzierająco, nie tyle z bólu, co z upokorzenia. Wielkie psie jaja kiwały się w takt ruchów kopulującego psa, uderzając rytmicznie o uda Natalii.

Mężczyźni usunęli się od mojej żony. Nie musieli już jej trzymać. Gdy tylko ruszyła się, psie łapy ścisnęły ją mocniej, kreśląc pazurami głębokie, czerwone szramy po jej bokach. Szarpnęła się, ale rottweiler warknął głucho. Zrozumiała. Pokornie spuściła głowę i pozwoliła się kryć.

Rozgrywająca się przed naszymi oczami scena wzbudzała żywe komentarze. Męskie członki znowu zaczynały się unosić. W powietrzu unosił się zapach seksu i obrzydliwe mlaskanie psiego członka, niemiłosiernie pracującego w pochwie mojej żony. Natalia była cicho, poddając się swojej karze.

Kopulacja trwała kilka minut, aż w końcu pies wbił się w nią głęboko. Wielka bulwa u nasady penisa rozepchnęła się u ujścia łona mojej żony. Ukląkłem i nakręciłem całą scenę na zbliżeniu.

- Szanowni widzowie, widzicie teraz działanie Matki Natury - oznajmiłem - Nasi kochankowie są teraz ciasno skleszczeni. Dzięki temu, sperma naszego rottweilera wnika głęboko w ciało naszej Natalii. A jej się to podoba, prawda?

Mruknęła coś niewyraźnie.

- Natalio, podoba ci się? Powiedz to nam wyraźnie - podsunąłem mikrofon w kierunku jej ust.

- Tak - stęknęła, niezdolna już do jakiegokolwiek oporu.

- Powiedz nam coś więcej, kochanie - zaproponowałem - Co ci się podoba?

- Podoba mi się, jak wypełnia mnie całą - szepnęła - Podoba mi się, jak zlewa się we mnie. Lubię czuć w sobie psią spermę. Podoba mi się, że jestem suką, którą kryją psy.

Otaczający ją mężczyźni zaczęli bić brawo. Minęło kilka chwil, zanim miłosna para rozłączyła się. Psi kutas wyskoczył z Natalii z głośnym mlaśnięciem. Całą scenę uwieczniłem oczywiście na kamerze. Będzie co oglądać w zwolnionym tempie - gdy wielki, czerwony kutas odkorkował cipkę moje żony chlupnęła z niej imponująca porcja zmieszanej spermy.

Jeśli moja żona uznała, że to koniec, to była w błędzie. Jeden z mężczyzn odprowadził zadowolonego z siebie psa do drugiego pokoju, ale pozostali tylko czekali, żeby uzupełnić zasoby nasienia w pochwie mojej żony.

- Kochanie, to było naprawdę ładne, ale obawiam się, że trochę spermy naszych gości wyleciało z twojej cipeczki. Trzeba ją uzupełnić. Co prawda jako suka powinnaś być kryta wyłącznie przez psa, ale myślę, że dziś zasłużyłaś na więcej.

Skinąłem dłonią. Brali ją po kolei, jeden po drugim. Dokumentowałem cały ten proces, upajając się świadomością, że w łonie mojej żony o lepsze walczą teraz zmieszane plemniki kilku facetów i jednego wielkiego psa. Natalia już nie broniła się. Kiedy nie miała już sił, jeden z gwałcicieli wciągnął ją na kanapę.

Wreszcie, wszyscy zaspokoili swoje żądze. Podziękowałem im i pogratulowałem doskonałego występu. Prosiłem także, żeby uścisnąć łapę Rexowi. W końcu pokój opustoszał. Zostaliśmy sami.

Leżała tam, na naszej kanapie. Naga i ociekająca spermą. Nie wiem, ile wytrysków przyjęła w siebie, ale całą narzutę pokrywały mokre plamy o niezwykle intensywnym zapachu. Podszedłem do niej. Budziła we mnie mieszaninę obrzydzenia i pożądania. Obrzydzenia, bo była prostą suką. Pożądania, bo przecież każdemu facetowi, który przyglądałby się takiej scenie kutas stanąłby jak stalowy pręt. Nie byłem wyjątkiem.

Chwyciłem ją za włosy z tyłu głowy i mocno odchyliłem jej głowę. Spojrzała na mnie błagalnym wzrokiem, w którym czaiło się przerażenie zaszczutej, upodlonej suki.

- Posłuchaj mnie dziwko. Uważnie, bo nie chcę powtarzać. Powiem ci, co cię czeka. Zajdziesz w ciążę. Będziesz miała śliczny, krągły brzuszek z jednym z tych panów, którzy cię przed chwilą rżnęli. Każdego dnia przez najbliższe dziewięć miesięcy będziesz się zastanawiać, który z nich okazał się szczęśliwcem. Każdego dnia, kiedy będziesz patrzeć na siebie w lustrze i podziwiać rosnący bęben, będziesz się zastanawiać, kto cię zapłodnił. A kiedy już urodzisz swojego bachora, zażądam testów ojcostwa i udowodnię, że się puszczałaś. Pójdziesz z torbami i jeszcze będziesz musiała wychować swoje szczenię. Ale może - powtarzam: może - jeśli będziesz grzeczna dam ci trochę kasy na życie i twój bękart nie będzie się musiał puszczać na ulicy razem z tobą.

Patrzyła na mnie oczami rozszerzonymi przerażeniem. Po tym poznałem, że dociera do niej jej sytuacja.

- Gdybyś była na tyle głupia, że przez chwile pomyślałabyś, czy nie pójść na policję, albo postarać się o aborcję, pamiętaj, że mam twoje nagranie. Gwarantuję ci, że staniesz się gwiazdą Internetu, a twoje występy - zwłaszcza te z psem - obejrzy każdy, kto ma dostęp do maila. Więc zamiast paru złotych z mojej łaski nie będziesz miała nic poza wątpliwą sławą prawdziwej suki. Więc lepiej będzie dla ciebie, jeśli żadne głupie pomysły nie przejdą ci przez głowę, a przez najbliższe dziewięć miesięcy będziesz czarującą panienką w błogosławionym stanie.

Jęknęła ze zgrozy.

- A teraz otwórz grzecznie buźkę i obciągnij mi. W cipkę ci się nie spuszczę, bo tam właśnie trwa wyścig, którego nie chcę przerywać, ale lodzika z połykiem mi zrobisz.

Patrzyłem jak otwiera swoje pełne usta i pokorni przyjmuje mojego naprężonego kutasa. Nie chciałem, żeby miała z tego jakąkolwiek przyjemność, więc tylko chwyciłem ją za głowę i użyłem jej ust jak zwykłej dziury. Rżnąłem ją jak chciałem, nie dbając zanadto o to, czy się nie zadławi, ale byłem tak podniecony, że wystarczyło kilka pchnięć, żebym poczuł jak ogarnia mnie fala rozkoszy. Strzyknąłem głęboko w jej gardło. Zakrztusiła się, ale połknęła.

- Wypiłaś ładnie? - spytałem - To dobrze. W spermie są białka i cukry, a ty teraz będziesz musiała się dobrze odżywiać.

Opadła na łóżko, niezdolna do protestu. Uśmiechnąłem się zwycięsko i zapiąłem spodnie.

- Dobranoc, kochanie. I na twoim miejscu potrzymałbym teraz nogi do góry, bo jeśli nie zajdziesz w ciążę dziś, to jutro odbędziesz kolejną turę. I kolejną - aż do skutku.

Załkała cicho i posłusznie podniosła nogi, opierając je o ścianę. Gęsta mieszanina spermy wypełniająca jej wnętrze spłynęła w kierunku macicy. Wyszedłem, uśmiechając się szeroko. Kto wie, jeśli urodzi się dziewczynka, może nawet nie wyrzucę ich z domu. Zawsze co dwie niewolnice, to nie jedna.

Ten tekst odnotował 250,914 odsłon

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.81/10 (213 głosy oddane)

Pobierz w formie ebooka

Komentarze (41)

+10
-2
podoba mi... mimo wszystko całkiem ładne napisane 🙂 czekam na więcej tego typu opowiadań

jeśli można bez zwierząt 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+5
-10
Dobrze napisane, ale mnie to nie podnieca. Jestem kobietą i gwałt zbiorowy mnie przeraża, a nie kręci. Dla mnie za ostro i za wulgarnie.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+8
-2
mmm... świetne 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+7
-3
Jestem kobietą, a mi się podobało. Będzie kolejna część?
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-14
Komentarz został usunięty przez moderatora serwisu!
+12
-3
Paniwodwiedzinach: jesteś najlepszym dowodem, że niedojrzali emocjonalnie ludzie (dzieci?) nie powinny czytać serwisów erotycznych.
1. Caroline le Fey jest KOBIET¡ (vide: inne jej opowiadania), choć napisała to opowiadanie z męskiej perspektywy.
2. Jeśli traktujesz OPOWIADANIE erotyczne jako zapis REALNYCH wydarzeń, to masz naprawdę problem, z którym powinieneś iść do psychiatry. Czy sądzisz, że jeśli ktoś napisze książkę kryminalną pisaną w relacji pierwszoosobowej, to kogoś zabił? Jesteś jak pani z zapadłej wioski, która uważa Adamczyka za papieża (były takie, co się chciały u niego spowiadać), a aktora grającego geja za homoseksualistę w reali.

Do tej pory mi się wydawało, że takie osoby nie są w stanie intelektualnie korzystać z Internetu, ale chyba się myliłem. ROZPACZ.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-1
Chyba nic nowego nie dodam jak powiem, że psa mogłaś sobie darować 😉
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
-1
Pest to już było przegięcie pały.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-10
Rzeczywiście jest to opowiadanie z ostrymi scenami erotycznymi, ale seks ze zwierzętami to już jest czysta pornografia. A w Polsce jest ona nielegalna. Nie ważne czy jest ujęta w formie filmu, obrazu czy też słowem pisanym.
Często tu zaglądam, by poczytać opowiadania, którymi mogłoby się poszczycić niejedno forum czy też inna strona o tematyce erotycznej ujętej w opowiadaniach, ale zamieszczając to opowiadanie zepsuliście mi trochę dobre zdanie o waszej stronce.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+11
0
Nie wiem, jaki alternatywny kraj o nazwie Polska znasz, ale w tym, gdzie ja mieszkam, pornografia jest legalna.
Nie lubię opowiadań z udziałem zwierząt, ale o ile zwykle mnie zdecydowanie odrzuca, to tu mi szczególnie nie zgrzytało. Lubię Twoją twórczość, więc i to się mi podobało. Piękny język i trafiające do mnie fantazje, proszę o więcej! 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-12
Żałosne ; / A ten pies to już całkiem... aż się rzygać chce...
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-5
opowiadanie spoko 🙂) tylko ten pies...
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+13
-1
opowiadanie jest bardzo dobre. I nie rozpatrujcie w kwestii psa czy nie psa. Jeżeli w tagach zawarte jest "ze zwierzętami" a tego nie tolerujecie, to po co czytać?

jak dla mnie duży +
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
-1
Zgrabnie ułożony tekst, bardzo dobrze się czyta, masz bardzo dobrą "rękę" piszesz też coś poza erotykami?
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+4
-1
bardzo mi się podobało, bardzo się podnieciłam.
Psa pomijam, ale podnieca mnie sperma wypełniająca macicę i zapładniająca kobietę wbrew jej woli...
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+7
-1
Super opowiadanie. I gwałt i pies to coś co mnie kręci.... Mam nadzieję, że będzie ciąg dalszy 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
-12
Takie idiotyzmy to jednak rzadkość. Trzeba być degeneratem żeby wypisywać podobne pierdoły
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+3
-2
misiek47 -szkoda, że nie czytałeś de Sade'a 🙂

Bardzo ciekawe i nieoklepane, choć jak dla mnie za mało mroku. Popracowałbym, nad klimatem. Poza tym podniecające.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-9
Wg mnie te opowiadanie jest cyniczne i żenujące obraża poczucie wartości kobiet chyba jakiś psychicznie i umysłowo chory to napisał jakby to stało się naprawdę to ten ktoś by miał wielkie kłopoty bo ja akurat tych frajerów się nie boję zasrani myślą że wszystko mg jasne hahahaha=/
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-8
Komentarz został usunięty przez moderatora serwisu!
+8
-1
Nie trzeba być psychicznie chorym by coś takiego napisać, trzeba mieć tylko bardzo rozbudowaną wyobraźnię. To wszystko. Denerwuje mnie poza tym nazywanie autorki psychicznie chorą. Każdy ma prawo do własnych fantazji. Poza tym podpisuję się pod Snow White. Widzisz tag, który Ci sie nie podoba - nie wchodzisz.
j23 - a jakie to ma znaczenie czy jestes facetem? Niby się mówi że kobiety sa delikatniejsze, ale to tez nie jest do końca prawda.
Bąbel - ja czytałem i ten to dopiero miał narąbane we łbie, tak jakby ktos sie przeniósł z XXI wieku i chcial ludziom z innej epoki pokazac co to jest orgia, w pelnym tego slowa znaczeniu...
xd - kolejne dziecko internetu... czy wy nie umiecie czytać +18?
"podnieca mnie sperma wypełniająca macicę i zapładniająca kobietę wbrew jej woli" oh my god...

Może gdybym to opowiadanie przeczytał to bym inaczej je skomentował choć nie komentowałem treści, tylko osoby wypowiadające się na jej temat. Jak widze tag zwierzęta to nawet nie czytam, chyba że jest to opowiadanie mojego ulubionego autora starskiego 😉
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+8
0
Świetne opowiadanie, uwielbiam takie! Strasznie mnie to podnieciło i przeżyłam wielki orgazm masturbując się przy tym. Chociaż dla mnie trochę za słabe, jestem sadystką i wolałabym coś ostrzejszego, ale i tak było cudowne.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-5
fajne jestem kobieta i lubie czuly sex ale co dziwne to mi sie podobalo ale pies....to juz przesada...
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+4
0
ZAJEBISTE OPOWIADANIE!!! 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-10
Chory zbok z ciebie.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-1
Opowiadanie SUPER !!! PODZIWIAM WYOBRAŹNIE.
Czytając komentarze, widzę że wielu osobom JEJ brakuje.
Albo mają "COŚ" na sumieniu i widziały Siebie w/w napisanym
tekscie ?????
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-5
Nierealne, za coś takiego to z kicia byś nie wyszedł przez kilkanaście lat. Pieniądze dostałaby od rodziców a ciążę usunęła. A w więzieniu nie takie sceny z twoim udziałem miałyby miejsce 🙂 Fakt, że bez psa ...
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+5
-9
Nie jesteś pierwszą osobą która używa w opowiadaniu motywu gwałtu jako kary. I nieodmiennie mnie to mierzi. O gwałcie fajnie się fantazjuje, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Gwałt to już nie jest seks, to wynaturzenie, i do tego przestępstwo. To groteskowe wykoślawienie czegoś co powinno sprawiać radość. Odbiera godność i radość z seksu ofierze, czasem na resztę życia.

Wiem, to fikcja, tylko opowiadanie, jednak nie mało na świecie oszołomów, którzy uznają że to świetny pomysł. I to mnie martwi.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
-9
Pojemnik na spermę? Ciebie chyba po*ebało. Tekst dobrze napisany. Ale to wszystko.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+9
0
Chciałoby się powiedzieć, że lektura komentarzy dostarcza rozrywki równie udanej co lektura samego tekstu, zwłaszcza w kontekście płci autorki 🙂
A sam tekst nieco zaskakujący, bo owszem, brutalny i dosadny, ale tego rodzaju historia napisana delikatnie i uczuciowo straciłaby całkowicie swoją siłę rażenia. Od początku widać, że to ma być mocne i ma boleć - i tak właśnie jest. Moim zdaniem całkiem udana rzecz.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-9
bardzo głupie i nie smaczne kazda kobieta by to podała za gwałt litosci debilizm
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+5
0
nie ciskaj się, to tylko opowiadanie ;-; jak napiszę kiedyś o tym, że zgwałcili mnie kosmici, to co?
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+4
-1
To, że będzie w opowiadaniu scena seksu z psem, było do przewidzenia po przeczytaniu tagu. Kiedy autorka wspomniała, że zemsta została zaplanowana w dni płodne zaczęłam się zastanawiać czy padnie pytanie o zapłodnienie kobiety przez psa. Przecież bohaterka (ani autorka) nie musiała wiedzieć, że jest to niemożliwe. Sam gwałt jest wynaturzeniem, a gwałt zaaranżowany, jako kara, przez męża, wynaturzeniem do potęgi entej. Opowiadanie napisane jest poprawnym, mocnym językiem, super oddającym treść i za to ode mnie 10. Jednak treść pozostawiła wielki niesmak i za to odejmuję punkty.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
0
Caroline...
Chciałbym widzieć Twoją satysfakcję jak czytasz powyższe komentarze... Bardzo emocjonalne wypowiedzi przedmówców, wskazują na Twój pisarski sukces!
Jesteś żywym dowodem na to, że ludzka wyobraźnia nie ma i NIE POWINNA mieć granic bez względu na ciasnotę umysłową niektórych z nas...
Opowiadanie moim zdaniem jest mocne, pikantne, soczyste, przekonujące.
Nie są to moje ulubione klimaty, ale doceniam, kłaniam się z szacunkiem i daję dychę.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
0
Super! ! !
Czekam na inne opowiadania z udziałem zwierząt; w końcu znalazłam coś, co mnie podnieca
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-1
A ja to liczyłem na drugą część, chociażby taką, że za ładnych kilkanaście lat robi z "córeczki" niewolnicę... Ale widocznie "wena się skończyła"
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
0
Rzeczywiście szkoda, że autorka przestała publikować. Może kiedyś jeszcze wróci z nowym tekstem, albo wypłynie gdzie indziej.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
0
Dla niektórych zemsta, to fajna rzecz; ale zemsta nie może być głupia, tzn. taka, która pozwala ciągać mściciela po sądach.
Autorkę poniosła wyobraźnia, lub też zawiodła, w zależności od punktu widzenia. Mimo walorów językowych uważam, że jest najgorszy tekst Autorki – mogła bardziej się postarać.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+3
0
mmm cudowne opowiadanie... ten pies jak dla mnie duzo tu dodal... jestem cala mokra
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-1
Epizod z psem jest zbędny, a niektóre teksty słabe lub bez sensu (np. jeśli nie znajdziesz w ciążę dzisiaj to jutro... Trochę więcej czasu trzeba na pozytywny wynik). Ogólnie jednak jest ok tak mniej więcej do połowy.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
0
Super opowiadanie. Będzie następna część?
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.