Prawdziwa kobieta

11 grudnia 2009

Szacowany czas lektury: 7 min

Umówił się ze mną na godz. 21. Nigdy tak późno się nie widywaliśmy. Powiedział, że przeżyję dziś coś niesamowitego. Ciekawe co? Gdy magiczna wskazówka na moim zegarze przesunęła się na zachód, zadzwonił domofon. To był on. Pomyślałam, że chyba rzeczywiście wydarzy się coś niezwykłego, gdyż on jest typem, który się wiecznie spóźnia, a tym razem był punktualny. Gdy wyszłam przed blok, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Pod moim domem stała bryczka, a w niej mój książę. Wysiadł i pomógł mi wsiąść do niej. Przejażdżka była super. Siedząc przytulona do niego, zwiedziłam całe miasto. Wszyscy się za nami oglądali. W końcu zobaczyć w takim mieście jadącą ulicą bryczkę to wydarzenie!

Pod koniec wycieczki zaczęłam przeczuwać, że dziś będzie ten dzień - stanę się prawdziwą kobietą. Bryczka zawiozła nas do pięknego, małego domku obok lasu. Widok był przepiękny. Gdy weszliśmy do środka, z wrażenia zupełnie zdębiałam. W pokoju stało ogromne łoże, obok niego stolik, a na nim szampan oraz kolacja. W moim sercu zaczęły pojawiać się wątpliwości i strach przed pierwszym razem. Nie byłam do końca pewna, czy to właśnie jemu chciałabym oddać swoją niewinność.

Usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. Jego głos był tak delikatny, jak nigdy. Chyba przeżywał to wszystko tak samo jak ja. Nagle wstał od stołu, podszedł do mnie, wziął na ręce i zaniósł na to ogromne łoże. Położył mnie i zaczął delikatnie całować moje usta, następnie poprzez szyję i kark dotarł do uszu (dobrze wiedział, że to jedno z moich najczulszych miejsc erogennych). Jego doświadczenie zadziwiało mnie coraz bardziej. Poczułam dreszczyk podniecenia. Odsunął się na chwilę i zdjął swoją aksamitną koszulę. Zobaczyłam jego piękny tors. Ciało miał jak mały chłopiec - delikatne, czyste i ubogie w owłosienie. Przybliżył się i powoli rozpinał mi guziki. Po wielkich męczarniach z moją bluzeczką, zdjął ją i rzucił za siebie. Siedzieliśmy teraz naprzeciw siebie półnadzy. Nasze serca biły bardzo szybko, obydwoje baliśmy się brnąć dalej. Czekałam na jego dalszą inicjatywę.

Zamknęłam oczy. Po chwili poczułam jego wilgotne usta na mych zasłoniętych aksamitnym biustonoszem gryzaczkach, napiętych tak, jakby chciały wyrwać się z tej osłony i zaczerpnąć świeżego powietrza. Chyba czytał w moich myślach, gdyż po chwili poczułam na plecach jego dłonie buszujące przy zapinaczu tego uciążliwego dla mnie pancerzyka. Wreszcie życzenie spełniło się, w końcu wyłoniły się moje pieszczoszki.

Wyczułam w nim jeszcze większe podniecenie. Na widok bardzo ładnie uformowanych i jędrnych misiaczków ręce mu zadrżały. Położyłam się, a on swym mokrym języczkiem pieścił me piersiątka. Czułam, jak mą kakunię rozrywa ogrom podniecenia. Zaczął schodzić niżej, lizał mój pępuszek. Pieścił każdy zakątek mego ciała. Im dalej się posuwał, tym bardziej się bałam. Chyba zauważył w moich oczach strach, gdyż zwolnił tempo działania. Miałam trochę wyrzutów sumienia, że on nie może się zrelaksować i robić ze mną tego, na co ma ogromną ochotę. W końcu przezwyciężyłam swój strach i przejęłam inicjatywę. Zaczęłam kierować się wyobraźnią.

Nie wiem, co mnie napadło. Rozpięłam jego napięte spodnie, zdarłam je z niego i rzuciłam na podłogę. Z niewinnego kociaczka przeobraziłam się w drapieżną lwicę. Moja gwałtowna przemiana zaskoczyła go. Spojrzałam na jego slipki. O jejku, czyżby ta cała sytuacja mogła wywołać taki wygląd wiertaczka?! Jeszcze nigdy nie widziałam podobnego zjawiska. Bałam się zdjąć z niego te obcisłe galotki, gdyż jego gacuś mógłby zrobić mi krzywdę. Wydawał się tak ogromny i naprężony. Pozostawiłam go w tym stanie. Moje obawy nie pozwoliły rozbierać go dalej. Położyłam się obok i czekałam na dalsze posunięcia mojego partnera. On ani myślał dłużej leżeć bezczynnie. Podniósł się i zaczął zdejmować ze mnie resztki garderoby, która - mówiąc szczerze - zaczęła mnie denerwować i przeszkadzać.

Teraz leżeliśmy już całkowicie nadzy. Blask świecy dodawał naszym ciałom uroku, sprawiały wrażenie idealnych, bez skazy. Patrzeliśmy na siebie z wielkim zachwytem. Nagle poczułam bliskość tej oczekiwanej przez tyle lat chwili - stania się prawdziwą kobietą. Rozchylił mi nogi i zaczął delikatnie muskać języczkiem mój dzyndzołek. Przez moje ciało przeszedł delikatny dreszczyk podniecenia. Nigdy dotąd nie było mi tak przyjemnie. Z każdym muśnięciem wilgotnego języczka o moją łechtaczkę narastała rozkosz. Nagle poczułam się jakoś dziwnie. To przyjemne uczucie było tak silne, że zaczęłam krzyczeć. Wydawało mi się , że moją cipkę włożono do kontaktu pod wysokie napięcie, albo że jakiś piorun w nią uderzył. To nieznane mi dotąd uczucie było ogromne, przyjemne, ale bardzo krótkie. Szkoda. Gdy po tych wielkich emocjach doszłam do siebie, intuicja zaczęła dawać mi pewne wskazówki. Podniosłam się i zaczęłam dotykać jego armatki. Była bardzo delikatna i miała ciekawy kształt. Nigdy dotąd nie widziałam z bliska męskiego przyrodzenia, a co dopiero go dotykać. Coś podpowiadało mi, aby zacząć naciągać delikatną skórkę otaczającą ten cud natury. Zauważyłam w moim partnerze pewne znaki mówiące o ogromie rozkoszy, jaką w tej chwili zaczął odczuwać i która narastała wraz z dynamiką moich ruchów. Zapragnęłam poczuć smak jego fiutka. Wzięłam go w usta i zaczęłam delikatnie muskać języczkiem jego czubeczek. Reakcja mojego partnera była natychmiastowa. Zaczął jęczeć i głęboko oddychać. To było chyba dobre posunięcie. Te moje miłosne igraszki z jego ogonkiem sprawiły, że stał się gotowy, aby wejść do mej ciasnej szczelinki, poluźnić ją i zaznać tam ogromu rozkoszy.

Wstał i rozchylił mi nogi, a następnie podłożył pod dolną część pleców poduszkę. Prawdopodobnie podwyższenie mej miednicy miało spowodować takie wejście żółwika do mej kakuni, żebym nie odczuła zbyt wielkiego bólu.

Nagle poczułam ogrom cierpienia, rozpierającego całe moje ciało. Czułam się, jakby moja macica rozpadała się na tysiąc kawałeczków. W tym momencie jego twardy i gorący ślimaczek wtargnął we mnie. Na prześcieradło trysnęła krew. Na jej widok trochę się przeraziłam, lecz potem strach mnie opuścił. Tej chwili nigdy nie zapomnę - stałam się dorosła w każdym tego słowa znaczeniu.

Zdziwił mnie fakt, że za każdym następnym wtargnięciem jego zwierzaczka, czułam coraz mniejszy ból, a nawet powoli sprawiało mi to przyjemność. Jego igraszki doprowadziły mnie do ekstazy. Na zakończeniu prysnął na mój brzuszek śmietanką. Była taka lepka i śnieżnobiała.

Po tych wszystkich emocjonujących przejściach przytuliliśmy się do siebie, wyznając miłość. Podziękował mi za zaufanie, a ja usnęłam w jego ramionach. Byłam szczęśliwa. Tak długo czekałam na tę chwilę. Nasze serca biły bardzo mocno. Miałam wrażenie, jakby było je słychać na całej kuli ziemskiej. Mą radość pogłębiała świadomość, iż stałam się prawdziwą kobietą dzięki facetowi, z którym jestem gotowa spędzić resztę mojego życia. Na dodatek jest to osoba, której bezgranicznie ufam. Szkoda, że taka chwila zdarza się tylko raz w życiu. Ten dzień zostanie na długo w mej pamięci.

Ten tekst odnotował 26,638 odsłon

Jak Ci się podobało?

Średnia: 1.29/10 (16 głosy oddane)

Pobierz w formie ebooka

Komentarze (6)

0
0
Opowiadanie krótkie, ale wcale nie takie złe. Zwykle opowiadania o pierwszym razie to jedna wielka szmira. Infantylne zwroty, nadmierność zdrobnień moim zdaniem upodobniają tylko to, że narratorem była dziewica.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-1
"pierwszy raz" i tylko 7 minut czytania? to już zła zapowiedź.
...Misiaczki...? Serio?
Popełnił błąd od razu rzucając się na łechtaczkę.
Fiutek? Czyli jednak mały był... (kocham ten cytat.)
Trysnęła krew????????? O chłopie, ty piszesz erotyk czy horror??
Serca biły bardzo mocno? To może być arytmia lub krew w żyłach jest zbyt gęsta.

Mniej zdrobnień!!
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
-1
Boże drogi, te zdrobnienia to jakiś słaby żart.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
0

Ciało miał jak mały chłopiec - delikatne, czyste i ubogie w owłosienie.


poczułam jego wilgotne usta na mych zasłoniętych aksamitnym biustonoszem gryzaczkach,


poczułam na plecach jego dłonie buszujące przy zapinaczu tego uciążliwego dla mnie pancerzyka.


w końcu wyłoniły się moje pieszczoszki.


uformowanych i jędrnych misiaczków


Czułam, jak mą kakunię


mogła wywołać taki wygląd wiertaczka?!


gdyż jego gacuś mógłby zrobić mi krzywdę.


muskać języczkiem mój dzyndzołek.


zaczęłam dotykać jego armatki. Była bardzo delikatna i miała ciekawy kształt.


miłosne igraszki z jego ogonkiem


wejście żółwika do mej kakuni,


Nagle poczułam ogrom cierpienia,


jego twardy i gorący ślimaczek wtargnął we mnie.


Na prześcieradło trysnęła krew.


wtargnięciem jego zwierzaczka,


prysnął na mój brzuszek śmietanką.I to by było na tyle.
Zadaję sobie teraz pytanie: Skoro w tym opowiadaniu jest tyle perełek - niemal same perełki, to znaczy, że jest ono, aż tak dobre czy, aż tak złe?
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+1
0
Dlaczego mój komentarz ukazał się na głównej, nie w Poczekalni? Nie chcecie mi chyba wmówić, że TO opowiadanie trafiło na główną stronę Pokatne???
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
-1
@CZYTELNIKu - zobacz datę publikacji. Toż to prawie prehistoria - inne zasady, inne podejście do publikacji, inne Pokątne. Pozostaje zachować takie teksty na pamiątkę i ku przestrodze 😂
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.