Wyznanie #154

Anonimowe

4 czerwca 2024

Jestem dorosłą kobietą. Pamiętam kiedy miałam 15-16 lat to zapytałam mamę o masturbację. Wcześniej, gdy zaczęłam dojrzewać, piersi zaczęły mi rosnąć a łono zaczęły pokrywać włosy, mama przygotowała mnie na zmiany, które zajdą w moim ciele. Wiedziałam co się dzieje z moim ciałem. Sama zachęcała mnie abym sama poznawała swoje ciało. Oczywiście jeśli tylko będę chciała. A ja chciałam, byłam bardzo zainteresowana. Niejeden wieczór spędziłam z lusterkiem między nogami oglądając i dotykając swoją waginę. Wiedziałam co nieco na temat masturbacji, mama wspominała o tym. W końcu zapytałam. I mama odpowiedziała mi. Mówiła o nastroju, emocjach, różnych sposobach. Jak to robić, nawet jak ona to robiła będąc młodą kobietą i jak robi to teraz, jako dojrzała, dorosła kobieta. Bo powiedziała, że nie zrezygnowała z tego pomimo szczęśliwego małżeństwa.
Dlaczego o tym piszę? Ponieważ dzisiaj przy śniadaniu moja nastoletnia córka powiedziała: słyszałam jak z tatą uprawiacie seks i słyszałam jak przeżywasz orgazm. Opowiesz mi o tym mamo? I opowiedziałam. Odpowiedziałam na każde jej pytanie.

Marta

Jak Ci się podobało?

Komentarze (3)

+5
-2
Zazdroszczę, mnie nie była dana taka edukacja. Sama musiałam do wszystkiego dotrzeć i sama wszystko sobie w głowie poukładać.
Ciekawe ilu jest tak świadomych rodziców. Oby jak najwięcej.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
0
-1
U mnie też rodzice poszczedzili w tej kwestii z edukacją..samemu musiałem dowiadywać się o wszystkich aspektach seksualności.. namiętności..
Dotyk samego siebie najbardziej pomaga w Poznaniu co nam sprawia największą przyjemnosc
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+2
0
Tomek u chłopców wydaje się to łatwiejsze. Chyba. Erekcja jest dobrze widoczna więc siłą rzeczy interesuje ich taka zmiana w ich ciele. Co moim zdaniem nie zwalnia rodziców z obowiązku bycia pierwszymi osobami, które nauczą swoje dzieci o seksualności i intymności.
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.