Wyznanie #141

Anonimowe

23 lutego 2024

Kilka lat temu byliśmy z grupa znajomych na Sri Lance. Popołudniami, cześć grupy zwykle wybierała się na masaże. Dziewczyny były bardziej zainteresowane masażami, ale ja i jeden znajomy, także korzystaliśmy. Masaże zawsze były odprężające, profesjonalne. Jednak w każdym mieście różniły się. Któregoś razu, przewodnik wioząc nas na masaż, powiedział, że w tym salonie jest ciekawa opcja. Po klasycznym masażu, można jeszcze wziąć sobie taką saunę. Nie była to sauna w naszym rozumieniu. Była to taka okrągła drewniana tuba, do której w pozycji horyzontalnej zamykali delikwenta. Głowa pozostawała poza tubą. Gdy zapakowali klienta do niej, wpuszczali gorąca parę. Po naparowaniu ciała, przechodziło się do pomieszczenia, gdzie masażystka ugniatała wszystkie rozgrzane mięśnie. Na tym cała procedura masażu się kończyła. Zdecydowałem się na tę opcję. Skierowano mnie do pokoju gdzie za zasłonką czekała już na mnie masażystka. Rozebrałem się do kąpielówek i wygodnie ułożyłem na stole do masażu. Przydzielona do mnie masażystka była kobieta w wieku 30-40 lat. Niska, dość muskularna. Masaż był idealny.

Po skończonym masażu zaprowadziła mnie do pomieszczenia gdzie była ta sauna. To cudo było drewnianym walcem o średnicy około metra. Tam już czekała druga kobieta, od obsługi tej tuby. Była w podobnym wieku do masażystki, ale o wiele szczuplejsza, trochę wyższa i o wiele ładniejsza. Podała mi ręcznik i łamanym angielskim powiedziała, abym zdjął kąpielówki, zasłonił się ręcznikiem i położył do tej tuby. Zdjąłem kąpielówki. Zanim zasłoniłem się ręcznikiem, kobieta wyciągnęła rękę, abym je podał.
I wtedy zaczęło się robić dziwnie. Obie patrzyły na mojego penisa z dziwnymi uśmieszkami. Ja zawsze jestem dokładnie wydepilowany. Nigdy nie pozostawiam najmniejszego włoska na jądrach, penisie czy podbrzuszu. Pewnie pierwszy raz widziały faceta bez owłosienia. Szeptały tylko coś między sobą po lankijsku i były wyraźnie rozbawione. Mój penis jest co prawda duży, ale mieści się w górnej graniczy europejskiej normy. Poza tym nie był w stanie erekcji. Zapakowałem się do tuby, kobieta ją zamknęła i zaczęła napuszczać do niej gorącej pary. W sumie było to bardzo przyjemne. Dobrze rozgrzewało ciało, pociłem się przy tym niemiłosiernie. Po zabiegu przyszła operatorka tuby i ją otworzyła. Podała mi duży ręcznik, abym się nim owinął. Wskazała kotarę za którą miałem wejść. Po chwili przyszła kobieta od sauny z jeszcze jedną dziewczyną. Piszę dziewczyną, bo była to bardzo młoda osoba. Wyglądała na córkę kobiety która ją przyprowadziła, były bardzo do siebie podobne. Miała tak około szesnastu, siedemnastu lat maksymalnie, może nawet mniej. Przy takim typie urody trudno dokładnie ocenić.

Kobieta miała w ręku moje kąpielówki i wszystkie pozostałe ciuchy które zostawiłem w pomieszczeniu masażu. Odłożyła je na stołek stojący obok. Stałem owinięty ręcznikiem. Kobieta stanęła z tyłu i dłońmi zaczęła pocierać ręcznik którym byłem owinięty. Dziewczyna natomiast kucnęła przede mną z przodu i małym ręczniczkiem, zaczęła wycierać moje nogi od dołu, stopy, łydki i wyżej. Moje miejsca intymne były zasłonięte tym dużym ręcznikiem którym byłem owinięty. Dziewczyna wycierała mi już uda, chwilami wkładała ręce pod duży ręcznik i dłońmi co chwilę trącała dyndającego pod ręcznikiem członka. Czy robiła to celowo, czy niechcący trudno powiedzieć. W tej chwili kobieta zdjęła ze mnie ten duży ręcznik i podeszła z przodu. Dziewczyna odsunęła się na bok robiąc miejsce kobiecie. Ta zaczęła wycierać mój tors i cały przód. Stałem cały nagi, a przede mną dwie piękne kobiety. Co prawda całe ubrane, ale i tak starałem się powstrzymać reakcje penisa, aby nie zaczął się prężyć. Kobieta wzięła ze sobą ręcznik, którym mnie osuszała i wyszła z pomieszczenia. Wychodząc położyła palec na ustach, w geście abym nic nie mówił. Nie bardzo wiedziałem o co jej może chodzić. Zostałem sam na sam z nastolatką, która znowu kucnęła przede mną. Głowę miała dokładnie przed moimi genitaliami. Ponownie zaczęła ręcznikiem wycierać moje wydepilowane łono, jądra i penisa. Tego było za wiele. Erekcja była natychmiastowa. Dziewczyna przesunęła po nim dłonią, kilka razy wzdłuż, obejmując go przez ręcznik, niby wycierając. Podniosła głowę i spojrzała mi w oczy uśmiechając się. Domyśliłem się o co jej chodzi. Ale nie miałem ze sobą ani dolara, wszystko wydałem w kasie. Powiedziałem jej po angielsku, że nie chcę, bo nie mam pieniędzy. Ona na to, dobrym angielskim, że nie chce żadnych pieniędzy, że bez płacenia. Tylko żebym był cicho i nie mówił jej szefowi, a mama wie. Sprawa była jasna.
Odłożyła ręcznik i objęła go dłonią, zaczęła nią poruszać. Wpatrywała się w niego z zaciekawianiem. Gdy dochodziłem położyłem dłonie na jej głowie. Domyśliła się, wzięła go do ust, a ja po chwili wystrzeliłem w jej gardło cały ładunek spermy. Długo go jeszcze ssała. Wyjęła z ust i dokładnie wytarła go ręcznikiem. Podała mi kąpielówki, szeroko się uśmiechając, po czym wyszła.
To był najwspanialszy masaż.

Jak Ci się podobało?

Komentarze (1)

+3
0
Miła historyjka, w sam raz na wyznanie i wspomnienie warte odnotowania... 🙂
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.