Wyznanie #138

Anonimowe

5 lutego 2024

Ostatnio w Internecie furorę robi tzw. fully clothed denial. W skrócie polega on na tym, że kobieta ubiera się na co dzień tak, aby nie pokazać mężczyźnie ani kawałka swojego ciała. A więc golfy, spodnie lub spódnice grube rajstopy, odpowiednie buty. Wyjątkowo, od święta lub w ramach jakiejś nagrody, facet może sobie popatrzeć na gołą łydkę, ramię czy dekolt.

Oczywiście taki układ wyklucza uprawianie seksu, więc najczęściej połączony jest z cuckoldem - kobieta ma kochanka, a mąż/chłopak jest od zarabiania, prowadzenia domu i ogólnego usługiwania. Ma przy tym zakaz patrzenia na skąpo ubrane panie, a jego aktywność w necie jest kontrolowana. Ma wzdychać tylko i wyłącznie do tej, której ciała nie może zobaczyć, nie mówiąc już o dotknięciu.

Przyznam, że z początku nie rozumiałem, jak widok kobiet w ubraniu może być tak samo ekscytujący jak oglądanie golizny, ale gdy wciągnąłem się w temat stwierdziłem, że może być to fajna zabawa erotyczna na weekend czy inny (określony) czas, z nagrodą dostosowaną do stopnia uciążliwości. A ten może być spory, zależnie jak pomysłowa w gnębieniu jest ładniejsza połówka. Wszak wiadomo, że faceci dla kawałka tyłka zrobią wszystko...

Jak Ci się podobało?

Komentarze (0)

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.