Wyznanie #137

Tomasz

4 lutego 2024

Jestem 39 latkiem. Pracuję w dużej międzynarodowej korporacji, dużo podróżuje służbowo po świecie. Ostatnio spotkała mnie niecodzienna przygoda. Leciałem do Limy, przesiadka w Amsterdamie. Gdy oczekiwałem na wejście do samolotu do Limy, rozglądałem się wśród oczekujących pasażerów. Na siedzeniach naprzeciwko siedziała śliczna dziewczyna, tak około 20-24 lat. Ubrana na sportowo, dres, T-shirt. Miała piękne kręcone kasztanowe włosy, poza ramiona i bardzo ciemną karnację. Czytała książkę i chyba wyczuła, że się jej przyglądam, podnosiła wzrok i szeroko się do mnie uśmiechała, po czym wróciła do czytania. Po pół godzinie wszyscy zaczęli zajmować miejsca w samolocie. Ja miałem miejsce H, pośrodku zestawu trzech siedzeń. Przy oknie siedział już facet ok. 50, a po mojej lewej od strony korytarza dziewczyna ok.16-17 lat. Dziewczyna która poraziła mnie swoją urodą miała miejsce dwa rzędy przede mną w środkowym zestawie siedzeń. Gdy upychała swój bagaż podręczny i wspinała się na palce cudownie zaprezentowała niesamowicie zgrabna sylwetkę. Gdy większość pasażerów zajęła swoje miejsca nadal zerkałem w stronę owej piękności, w pewnej chwili obróciła się rozglądając po samolocie, a gdy nasz wzrok się spotkał znowu uśmiechała się zalotnie. Odwzajemniłem jej uśmiech. Po chwili kobieta siedząca obok owej dziewczyny zaczęła głośno z nią rozmawiać po hiszpańsku i pokazywać na mnie. Trochę mnie zmroziło, bo nie znam hiszpańskiego i nie wiem o czy rozmawiają i co ja mam z tym wspólnego. Szybko się wyjaśniło. Ten facet który siedział pod oknem był mężem tej kobiety, a ta nie wskazywała na mnie, tylko na męża, chodziło o to czy ta piękna dziewczyna nie zechciała by się zamienić miejscami z jej mężem. Byłem w siódmym niebie. Wystartowaliśmy, gdy można już było rozpiąć pasy poprosiła mnie abym pomógł jej rozłożyć siedzenie. Gdy to zrobiłem wyciągnęła się wygodnie i przykryła samolotowym kocykiem. Patrzyła cały czas za okno, ale po godzinie lotu zrobiło się już całkiem ciemno. W samolocie światło przygasło i większość pasażerów zaczynała drzemać. Także ja rozciągnąłem mocniej swoje siedzenie i starałem się przysnąć. Młode dziewczę z lewej strony już spało.
Nagle zostałem wyrwany ze snu, dziewczyna spod okna obudziła się i chciała wyjść do toalety. Ponieważ miałem wysunięte siedzenie, to miała z tym kłopot, aby przejść przez moje wyciągnięte nogi. Widocznie trzymając się zagłówków siedzeń przed nami przełożyła jedna nogę i coś poszło nie tak, bo nagle wylądowała swoja cudowną pupą na moich udach, a raczej bardziej na moim przyrodzeniu. Byłem w szoku, bo wyrwany ze snu widzę, że piękna dziewczyna siedzi okrakiem na moich udach. W pierwszym odruchu automatycznie objąłem ją w pasie, ale szybko opuściłem ręce pomagając jej wstać. Młoda dziewczyna obok miała niezły ubaw i odchyliła soje nogi w bok aby ułatwić piękności wyjście. Nagle dotarło do mnie, że pewnie miałem jakiś erotyczny sen w chwili tego zdarzenia, bo miałem niezły wzwód, gdy ta dama wyładowała na nim. Musiała to poczuć. Po jakiś 5 minutach dziewczyna wróciła,odchyliłem nogi w bok aby ułatwić jej zajecie miejsca. Tym razem przeciskała się przodem do mnie. W chwili przechodzenie „przeze mnie” patrzyła mi głęboko w oczy, ale nie odezwała się ani słowem. Zajęła swoje miejsce i ponownie przykryła się kocem zamykając oczy. Dziewczyna z lewej obróciła się twarzą w stronę korytarza i coś grzebała w swoim smartfonie. Ja także nakryłem się kocem i ponownie zacząłem przysypiać. W pewnej chwili poczułem jak dłoń piękności wsunęła się pod mój koc i delikatnie zaczęła gładzić mnie po moim przyrodzeniu przez spodnie. Nie trwało to długo, jeden dotyk, po czym ujęła moja dłoń i skierowała pod swój koc układając ja na swoim podbrzuszu. Z niedowierzaniem co się dzieje otworzyłem oczy i spojrzałem na dziewczynę. Cudownie się uśmiechnęła i milcząc mrugnęła oczami jakby mówiąc „tak, wypieść mnie”.
Członek zaczął mi natychmiast sztywnieć chcąc rozerwać spodnie. W tym czasie dziewczyna delikatnie odchyliła gumkę swojego dresu i wsuwając moje polce pod nią, rozchylając jednocześnie nogi i zapraszając mnie do zabawy. Przesuwałem dłoń bardzo powoli, odchyliłem majtki, poczułem delikatne włoski, ale tylko pasek reszta była wydepilowana. Gdy moje palce dotarły do jej skarbu, była tak mokra i śliska, że dwa palce natychmiast bez trudu wśliznęły się do jej wnętrza. Poruszałem nimi rytmicznie, ale delikatnie, powoli, całą dłonią uciskałem jej łono starając się jak najwięcej ocierać o ten cudowny guziczek. Po chwili poczułem skurcze jej cipki na moich palcach, cała drżała jej ciało przeszywał orgazm. Gdy ochłonęła, wyjąłem rękę, ona zaś włożyła swoją pod mój koc, rozpięła zamek odsunęła majtki i objęła go dłonią. Po kilkunastu jej ruchach eksplodowałem, cały ładunek wylądował w jej dłoni, a ona sprawnie wtarła wszystko w moje majtki. Nastolatka zorientowała się co się działo, po chwili pod kocykiem też zrobiła sobie dobrze. Nikt się nie odezwał do końca lotu. Reszta pasażerów spała.

Jak Ci się podobało?

Komentarze (2)

+12
-5
Wow.... wróciły do mnie wspomnienia. Kilka lat temu gdy leciałam z moim chłopakiem na wakacje do Wietnamu, Odstawiliśmy podobny numer. Też nocny lot. Orgazm na 1o tyś. metrów to jest to :-). Ja niestety zadowoliłam go do końca dopiero w hotelu. Kocyki na nocnych lotach to jest to ! Pozdrowienia.
Zgadzasz się z tym komentarzem?
+5
-1
A ja byłem kiedyś przypadkowym obserwatorem takiego migdalenia się i wzajemnej masturbacji dwóch dziewczyn na oko 25-30 lat. Rozmawiały ze sobą po niemiecku. Jak widać to dość popularne zajęcie na dalekich nocnych lotach.
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.