Jak nie zrobić kobiecie źle?

1 marca 2018

Szacowany czas lektury: 6 min

Mężczyźni rzadko popełniają swoje błędy z perfidii, charakterystycznej dla kobiet. Można twierdzić, że w ich przypadku głównym problemem jest niewiedza albo lenistwo i gnuśność.

Jeśli jesteś leniem, nie zainteresuje Cię ten artykuł!

Jeśli jednak Twoją ambicją jest być dobrym kochankiem, całą tę wiedzę powinieneś mieć w 1 palcu.

Czego nie robić kobiecie?

Nie wsadzaj brudnych palców do jej pochwy. Jeśli przyjedziesz do niej swoim sterylnym autem czy wysprzątanym autobusem MPK i od razu po wejściu zaczniesz jej robić palcówkę, być może będzie to spontaniczne. Na Twoich dłoniach będzie jednak mnóstwo bakterii, które nigdy nie powinny znaleźć się w pochwie kobiety. Jest duża szansa, że Twoja kobieta dostanie infekcji i przez parę dni będzie cierpieć. Penis męski nie używa przycisków, poręczy i klamek. Co zabawne, nawet brudny będzie bezpieczniejszy niż Twoje prawie czyste dłonie. Miej odpowiednio przygotowane paznokcie, bo ostre krawędzie kaleczą! Przed palcówką koniecznie i zawsze umyj dłonie, a jeżeli nie możesz, ze względu na polowe warunki, dokładnie (!) wyliż palec, którego będziesz używać.

Nigdy nie zabraniaj jej fantazjować. Kobiety są wrażliwe sensorycznie, jednak duża część orgazmu leży w ich psychice. Fantazje kobiet są zwykle perwersyjne i dlatego rzadko dzielą się one nimi z partnerem, a jeśli to robią, często kłamią. Jeśli ona po usilnym Twoim naleganiu zdecyduje się odsłonić Ci odrobinę prawdy o swojej seksualności, nie panikuj i nie atakuj jej za wyimaginowane zdrady czy gangbangi! Możesz wyrażać emocje takie jak zazdrość, lub odgrażać się podobnymi fantazjami, ale jeśli ją potępisz, Twoja kobieta zamknie się na Ciebie. Ty oglądasz filmy porno, a ona ma takie fantazje. Nie oczekuj świętości od damy, która bierze Twojego penisa do ust i ją za to wielb, że robi to z Tobą.

Nie wydłużaj czasu stosunku kosztem dynamiki. Nie posuwaj jej jak pipa, ukradkiem zerkając na zegar, aby jej udowodnić, że jesteś doskonałym kochankiem. Jeśli po godzinie uznasz, że czas dojść i spuścisz się po 10 czy nawet 20 mocniejszych ruchach, nie będzie to dla niej frajda. Nie osiągnie ona po drodze kilku orgazmów, a jeśli mówiła Ci, że je miała, to osobiście obstawiam, że kłamie po to, abyś wreszcie ruszył tyłek i oszczędził sobie dłuższego wstydu. Powiedz jej lepiej, że jesteś bardzo napalony i że chętnie ją weźmiesz 2 razy. Aby nie nudziła się tym samym, możecie bawić się oralnie, co dodatkowo ją rozgrzeje, może zapewnić Ci też wspaniały orgazm ustami. Kobiety niezwykle kręci silne podniecenie partnera, ponieważ czują się wtedy atrakcyjne i pożądane. Ty na pewno będziesz mieć szybko siłę na kolejny raz. Wtedy zerżniesz ją tak, jak ona tego potrzebuje!

Nie uprawiaj z nią ostrego seksu, kiedy jeszcze nie jest rozgrzana. Możesz doprowadzić do obtarć pochwy i warg swojej partnerki. Może Ci się wydawać, że jest tak jak kiedyś, podchodzisz i zaczynacie. Jednak kiedy robiliście to i było fajnie, być może godzinę wcześniej zadzwoniłeś do niej i powiedziałeś, co masz zamiar z nią zrobić? Dla kobiet grą wstępną często jest zapowiedź pikantnego wieczoru albo czegoś niezwykłego czy wyrafinowanego. Nie myl chwil naturalnej spontaniczności, kiedy ona jest chętna na Ciebie od dawna, z Twoją nagłą potrzebą. Rozpal ją albo chociaż użyjcie lubrykantu, jeśli ma być dla niej przyjemnie.

Nie bądź delikutaśny. Samo istnienie tego słowa świadczy o przemożnej potrzebie kobiet ostrzejszego seksu, przynajmniej od czasu do czasu. Twoja kobieta nie jest lalką z saskiej porcelany. Pochwa jest stworzona również do rodzenia dzieci i na pewno Twój penis jej nie uszkodzi, jeśli jest rozgrzana i wilgotna. Kobiece narządy są przystosowane do swojej funkcji i świetnie dają sobie radę, nawet wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Jeśli ona jęczy i krzyczy, oznacza to, że odczuwa silną przyjemność. Kobiety zazwyczaj odpychają od siebie partnera, czując ból. Traktuj jej jęki jako sygnał dobrej zabawy.

Nie uszkadzaj ostrym zarostem wejścia jej pochwy. Jeśli ogolisz swojego penisa i masz później trzydniowy zarost, możesz swojej partnerce boleśnie obetrzeć wargi sromowe. Konsultujcie między sobą kwestie zarostu. Często się okazuje, że partnerka ma przeciwne preferencje do zarostu, niż zakładamy.

Nie nagabuj jej o seks beznamiętnie. Buduj nastrój uwielbienia jej lub zniewolenia. Stosuj ciekawą argumentację. Obiecuj to, co ona lubi. Drocz się z nią. Obiecuj zabawne zemsty, jeśli nie zrobi tego z Tobą. Wykaż się kreatywnością i nie bądź przesadnie nieśmiały. Na pewno podniesie jej ciśnienie informacja, że jeśli nie da Ci zaraz, to później, gdy będzie spać, spuścisz się jej twarz. (Mówiąc to uśmiechaj się wyzywająco i patrz czy nie leci gar w Twoją stronę.)

Nie pytaj jej w trakcie czy doszła, po najlepiej też. Nie dopytuj jej, czy jest jej dobrze, kiedy jęczy z rozkoszy, bo psujesz jej nastrój. Możesz ją zwięźle komentować, kiedy pieści Cię. „Tak jak teraz jest lepiej niż wcześniej.” Doceń jej starania odpowiednią pochwałą. „Gdybyś brała za to kasę, ja nie musiałbym pracować” – jeśli powiesz to z uśmiechem szelmy, możesz rozbudzić w niej żądze. Możesz ją rozbawić i zmobilizować, mówiąc to samo z ironią. Możesz wydawać jej polecenia. Kobiety są bardzo wrażliwe na emocje partnera, lubią żarty i gry. Dobrze, jeśli odbierając pieszczoty w naturalny sposób jęczysz i wzdychasz. Twoje ciało samo ją informuje, jak przyjemne jest to, co dla Ciebie robi.

Nie przerywaj stymulacji, kiedy ona dochodzi. Ty prawdopodobnie po szczytowaniu oczekujesz delikatniejszych pieszczot. Kobiety są skonstruowane inaczej. Nie przestawaj, tylko rób to co robisz jeszcze bardziej intensywnie. Jeśli będziesz kontynuować, jej orgazm będzie bardziej intensywny i dłuższy. Część kobiet osiąga kolejne orgazmy. Część oczekuje wyciszenia, lecz rzadko kiedy od razu po szczytowaniu.

Podsumowanie

Być może Twoja partnerka nie walczy o swoje, bo nie potrafi odważnie mówić o swoich potrzebach. Może nie chce sprawiać Ci przykrości.

Język kobiet bywa pełny niedopowiedzeń. Generalnie kobiety przekazują te informacje w sposób mniej lub bardziej nachalny.

To podstawy, które są dla większości kobiet istotne.

Życzę Ci dobrej zabawy. Dobra energia powraca!


(c) Piotr Walewski-Sawicki

Seks poradnik

http://www.walewskisawicki.pl/seks-poradnik.html

Ten tekst odnotował 8,812 odsłon

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.96/10 (16 głosy oddane)

Komentarze (1)

0
-1

Mężczyźni rzadko popełniają swoje błędy z perfidii, charakterystycznej dla kobiet.WTF?
Zgadzasz się z tym komentarzem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.