"Pierwsze spotkanie"

Wojtek

tagi: nieznajomy bdsm

Światła miasta rozświetlały drogę. Jechała na ich pierwsze spotkanie. Cała była w nerwach, niespokojna oraz bardzo podniecona. Znali się już od pół roku. A może tak naprawdę się nie znali. Spotykali się regularnie w necie, ale to wszystko. Teraz On zechciał się z nią spotkać. Wyznaczył miejsce na parkingu poza miastem. Ona jechała zgodnie z przepisami, mimo że coś ciągnęło ją aby przyspieszyć, aby być tam jak najszybciej. Znała to miejsce. Już kilka razy zatrzymywała się tam, aby odpocząć podczas długich wyjazdów służbowych. Lubiła ten lasek rozciągający się tuż za parkingiem. Ciągle zastanawiała się, czy On będzie. Wreszcie widzi to miejsce, ten z daleka oczekiwany parking. Włączyła lewy kierunkowskaz. Już jest na miejscu, teraz tylko znaleźć jego samochód. Jest. Niestety obok już ktoś zaparkował. Trudno, musi stanąć gdzieś dalej.

Wysiadła z samochodu i powoli podeszła do Jego auta. On był w środku. Otworzył drzwi i czekał na nią. Podeszła na wyciągnięcie ręki, niepewna co będzie dalej. Uśmiechnął się i podał jej czerwoną różę. Była zaskoczona takim powitaniem, ale z uśmiechem przyjęła ją. Lubiła róże, szczególnie dostawać je. Grzecznie podziękowała. Popatrzył na nią. Gestem przywołał ją, żeby się przybliżyła do niego i nastawił usta do pocałunku. To zwykle ją całowano, a teraz ona szuka Jego ust. Złączyli się. Czuje Jego rękę, jak dotyka jej włosów. Całują się długo. Ona czuje rękę przytrzymującą ją za głowę, nie pozwala jej przerwać. Jego prawa ręka wchodzi pod spódnicę. Czuje jak dotyka jej ud. Ale On może. On jest jej Panem. Przez majtki dotyka jej cipki. Przechodzą ją dreszcze.
On każe jej zdjąć spódnicę, majtki i rozszerzyć nogi. Odruchowo rozgląda się po parkingu. Jest ciemno. Dwie lampy tylko rozświetlają mrok, ale ciągle coś przejeżdża. Na szczęście nie widzi nikogo. On swoim wzrokiem zachęca ją. Zdejmuje spódnicę, majtki. Rozszerza nogi, teraz On swoją ręką sprawdza jej ciało. Jest zadowolony, nie spodziewał się tak delikatnego ciała. Teraz On chce zobaczyć, jak ona się masturbuje. Zaczyna myśleć. Jak? Tutaj? Gdzie w każdej chwili ktoś może ją zobaczyć? Wystarczył jednak tylko wzrok jej Pana i wszelkie granice rozsądku zniknęły. Posłusznie ukucnęła i bokiem do swojego Pana zaczęła pieścić swoją cipkę. Ucieszyła się nawet widząc, że jakiś samochód się zatrzymał i ktoś się jej przygląda. Najważniejsze, że Pan był z niej zadowolony, że wypełnia jego wolę. Nawet nie przypuszczała, że tak szybko może dojść do szczytu.
Podał jej obrożę. Posłusznie założyła ją na szyję. Nawet nie potrzebowała słów - wiedziała, do czego ona służy. Wiedziała, że od tego jest, by całkowicie Mu się oddać. On jest jej Panem, a ona ma tylko spełniać jego zachcianki...

Twoja ocena:

Średnia: 2.3/10 (3 głosy oddane)
Głosowanie dostępne jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!

Wojtek napisał/a także:

Komentarze

samotna198014 czerwca 2009
Całkiem ciekawe :) Podoba mi się.
Pozdrawiam.
domicjan9 września 2011
Opowiadanie zbyt krótkie. wcale nie czuję klimatu BDSM. Przeczytałem tak szybko, że na pewno go nie zapamiętam.

Dodaj komentarz

*
*

* Wypełnienie tego pola jest wymagane.